Czy książka będzie w księgarniach?

Nie planujemy sprzedaży do księgarń. Za to współpracujemy z dobrymi sklepami detailingowymi w całej Polsce. Po zakończonym okresie przedsprzedaży książka „Skórzane Królestwo” będzie tam również dostępna. Na chwilę obecną książkę „Skórzane Królestwo” możesz kupić w Internecie, na stronach naszego wydawnictwa. Czyli dokładnie tu, gdzie jesteś!

W jaki sposób można opłacić zamówienie?

Zapłacić możesz w dowolnej formie: za pobraniem, przelewem tradycyjnym, Blikiem i szybkimi przelewami 24.pl. W okresie przedsprzedaży preferujemy przedpłatę szybkimi płatnościami lub przelewem.

Przesyłki wysyłane za granicę realizujemy wyłącznie przy przedpłacie na konto po wcześniejszym ustaleniu kosztów przesyłki.

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością, skontaktuj się z nami na info@sibelum.pl
Na pewno pomożemy!

Jakim kurierem wysyłacie książki?

Dobrze wiemy, że czasem są problemy z kurierami! Dlatego dajemy Ci wolny wybór. Spośród poniższych opcji wybierz takiego kuriera, który zawsze do Ciebie dojeżdża. Wysyłamy do Paczkomatu, kurierem (standardowo kurierem Inpost, choć możesz wybrać też DPD ,UPS, DHL, Fedex,) oraz Pocztexem. Po prostu przy zamówieniu napisz, że chcesz konkretnego kuriera.

Czy kurier do mnie zadzwoni przed dostarczeniem paczki?

Niestety nie mamy wpływu na to czy kurier do Ciebie zadzwoni oraz kiedy dostarczy Ci paczkę. Jeżeli masz obawy o to, że nie będzie Cię w domu jak przyjedzie – wybierz wygodny paczkomat.

Mieszkam poza Polską. Czy wyślecie mi książkę na adres zagraniczny?

Tak. Wysyłamy na cały świat. Cena wysyłki podana na stronie dotyczy wysyłek na terenie Polski. Jeżeli chcesz abyśmy wysłali do Ciebie za granicę sprawdź cenę na https://www.apaczka.pl/. Wg tego cennika wysyłamy. Wszystkie wysyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie przy przedpłacie na konto, po ustaleniu ceny przesyłki. Nie mamy automatycznego przeliczania zagranicznych wysyłek na stronie naszego sklepu, dlatego przed złożeniem zamówienia na wysyłkę zagraniczną koniecznie napisz do nas maila na info@sibelum.pl. Szybko ustalimy koszty i polecimy Ci najlepszą opcję wysyłki.

Czy otrzymam książkę „Skórzane Królestwo” z Twoim autografem?

Wszystkie książki kupione w przedsprzedaży będą podpisywał. Po zakończeniu okresu promocyjnego książki będą bez autografu. Oczywiście jeszcze będą spotkania autorskie w kilku miastach w Polsce u naszych partnerów w dobrych sklepach detailingowych. Tam z przyjemnością mogę podpisać Twoją książkę.

Czy będzie e-book?

Nie planujemy wydania e-booka.

Czy będzie audiobook?

Jeżeli będzie dużo zapytań to rozważymy nagranie audiobooka. W końcu większość naszych Klientów to kierowcy! Daj nam znać czy wolisz aby audiobooka nagrał autor Sebastian Kocoł czy profesjonalny lektor.
Napisz do nas na nasz profil na Facebooku

Czy macie jeszcze inne książki?

W przygotowaniu jest pierwsza w Polsce książka dla właścicieli kabrioletów oraz jachtów.

Dowiesz się z niej jak usunąć pleśń z materiałowego dachu, jak przywrócić przejrzystość plastikowej szybki, a nawet jak zmienić kolor dachu na swoim kabriolecie lub jachcie.
Poznasz najpopularniejsze problemy oraz sposoby ich rozwiązania.
Sebastian Kocoł odsłoni przed tobą tajniki pielęgnacji dachów materiałowych i uchroni Cię przed popełnieniem wielu kosztowych błędów. Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy dla tych, którzy czują wiatr we włosach!

Mam inne pytanie. Co robić?

Napisz do nas na adres:  info@sibelum.pl– odpowiemy jak najszybciej!