Przedstawiamy opinie pierwszych klientów 🙂

„Genialna ta książka o skórach. Bawi ucząc i uczy bawiąc. Nie mam skóry w aucie ani w domu, a książka wciągnęła mnie jak dobry serial – zaczynasz od pierwszej strony i kończysz na ostatniej. I do tego fajnie napisana, jakby dobry kumpel opowiadał. I do tego jeszcze z humorem. Daj znać jak ten gość jeszcze do Ciebie kiedyś zawita, chętnie wpadnę go poznać 😉 ”
Grzegorz Lewandowski w mailu do Radosława Barden z Clinea Car Shop w Rumi

==

Audiobook to że się słucha niesamowicie głosu autora to jedno, ale książka słucha się jak rozmowę. Jakby się stało obok autora. Dla mnie niesamowity odbiór: w bardzo humorystyczny sposób przedstawienie bardzo ważnych informacji o skórze budowie, pochodzeniu i pielęgnacji. Kupując buty czy torebkę teraz mam większą świadomość za co płacę.
Monika busineswoman z North Yorkshire UK

==

Książki mnie nudzą, zwykle przeskakuję po rozdziałach czytając tylko to, co mnie ciekawi. Ale tę książkę czytam z zapartym tchem. Każde zdanie jest ciekawe! Nie ma tu zbędnych „opisów przyrody”, jeżeli wiesz o co mi chodzi. Codziennie przy kawie w czasie przerwy czytam po kilka rozdziałów. Bardzo mi pomogła w pracy. A rozdział o zmiękczaniu skór jest fenomenalny!
Bartosz Judek – myjnia samochodowa Kwilcz

==

„Jak dla mnie to książka „Skórzane Królestwo” jest dobrym wprowadzeniem dla kogoś, kto chce zacząć przygodę z renowacją. Dużo przydatnych informacji, dużo tipów do wykorzystania w trudnych sytuacjach.
Ta książka pokazała mi, że chcę dalej iść w renowację. Że to jest to, co chcę jeszcze robić oprócz detailingu. Przeczytałam ją raz i stwierdziłam, że muszę przeczytać jeszcze raz aby zrobić notatki i wyciągnąć ważne informacje, które mogą mi się przydać na początku szkolenia. Dzięki tej książce tak naprawdę zapisałam się na szkolenie.”
Paulina Stalka, młoda detailerka z Rumi

==

„Ta książka co więcej niż poradnik”
   Jarek ze Śląska

==

Wakacje i sezon urlopowy to dla mnie czas, żeby najbardziej, jak tylko mogę wyłączyć się od natłoku obowiązków, odpocząć oraz zebrać siły na kolejne wyzwania, które stawia przede mną branża, w jakiej pracuję i oddaję całego siebie ku zadowoleniu i spełnieniu oczekiwań moich klientów. Zastanawiając się, czy mógłbym zrobić coś więcej …
Owszem!
Tutaj pojawia się kolejny projekt zwany
” Fantastyczna książka ” ?
SKÓRZANE KRÓLESTWO Sebastiana Kocoła, która na dzień dzisiejszy jest pozycją numer jeden jeżeli chodzi o wszystkie zagadnienia związane z branżą skórzaną w Polsce począwszy od czyszczenia po pielęgnację skór samochodowych i meblowych.
Uczciwa lektura , która w prostym przekazie daje sprawdzone sposoby, jak radzić sobie z problemami codziennego użytkowania tapicerki skórzanej w aucie lub w domu.
Jeszcze raz wielkie dzięki Sebastian za wypełnienie tej luki i przedstawienia zagadnień, których tak bardzo brakowało ?
Artur Kamiński specjalista z Otwocka od renowacji, twórca systemu farb do napraw skóry, szkoleniowiec www.Artoro.pl

==

„Dzisiaj paczkomat zastukał w mój telefon, że coś tam dla mnie ma w jednej ze swoich skrytek.
Wiedziałem już co, po przecież czekałem z ciekawością i z pewną nutką niecierpliwości .
Odebrałem więc paczuszkę, odpakowałem, no i jest .
Myślę, że dla wielu osób jest to pozycja ciekawa, a czasem i obowiązkowa.
Dziękuję autorowi Sebastian Kocoł oraz Sibelum.pl .”
Kacav Poland

==

Książka w dzisiejszych czasach towar luksusowy i ,,Skórzane królestwo” takie właśnie jest  z Sebastian Kocoł wszystko jest możliwe i właśnie dojechały z drukarni pachnące ,lśniące i najnowsze wersy o czyszczeniu ,pielęgnacji skór itp z naszym skromnym udziałem  to nie pierwszy wspólny projekt i znając Sebę na pewno nie ostatni polecamy i zapraszamy książki już u nas są i czekają na Was bo to właśnie dzięki Wam drodzy klienci jesteśmy tu gdzie jesteśmy i do Waszej dyspozycji a dzisiaj możecie nas nawet zabrać do domu  i poczytać o naszej pracy.”
PRZEMO Poznań

==

„Jeżeli posiadasz tapicerkę skórzaną ta książka jest dla Ciebie OBOWIĄZKOWA!”
Tak się reklamuje „SKÓRZANE KRÓLESTWO” od autora oraz właściciela marki Sibelum.pl Sebastiana Kocoła. Została ona stworzona, aby uświadomić czytających jak należy zadbać o skórę i ją codziennie pielęgnować.
Znajdziemy w niej również różnorakie porady jak uporać się od najgorszych zabrudzeń, aż po uporczywe uszkodzenia.
Na pewno jest to ciekawa pozycja dla osób, które posiadają w swoich samochodach skórę domagającej się odpowiedniej pielęgnacji.
Sklep Deep Gloss Kraków

==

„Ta książka jest „idiot-proof”. Każdy kto ją weźmie do ręki zrozumie wszystkie zagadnienia”
Maciej Kocik – tapicer z 40-letnim doświadczeniem, Turek